Spełnij swoje marzenia – wyjedź na Malediwy!

Spełnij swoje marzenia – wyjedź na Malediwy!

Legenda mówi, że wiele lat temu na Ocean Indyjski spadły gwiazdy. Po jakimś czasie wypłynęły one na powierzchnię – i tak właśnie powstały Malediwy. Bajeczna opowieść o bajecznym miejscu. Malediwy wycieczka – to najlepszy pomysł na zasłużony urlop!

Już z samolotu widać piaszczyste wysepki, które otoczone są turkusową wodą. Białe piaszczyste plaże, szumiące palmy, malownicze laguny… Czeka nas nieziemski widok. Malediwy leżą na środku Oceanu Indyjskiego. Archipelag tworzy ponad 1200 wysp i wysepek. To właśnie tutaj znajdują się bezludne wyspy. Sama stolica – Male uchodzi za jedną z najpiękniejszych na całym świecie. Północ jest najbardziej popularna, ponieważ jest tutaj międzynarodowe lotnisko, wiele luksusowych hoteli i kurortów. Południe to spotkanie z przyrodą. Istnieje ryzyko całkowitego zalania, dlatego trzeba się spieszyć z podróżą do tego malowniczego państewka.

Kiedy zaplanować wakacje marzeń na Malediwach?

Na Malediwach występuje pora sucha oraz pora mokra. Najlepiej zaplanować urlop między grudniem a kwietniem. Można wykupić wycieczkę w biurze podróży i przeżyć przygodę swojego życia! Malediwy to niezwykle egzotyczne miejsce.

Malediwy wycieczka – dla kogo?

Na Malediwy mogą pojechać osoby, które kochają leniuchować na plaży pod palmami. Aktywni fizycznie również będą zachwyceni tym miejscem (można tutaj uprawiać żeglarstwo, pływać na desce, nurkować). Malediwy to przede wszystkim wielkie spotkanie z przyrodą. Świetna opcja dla tych, którzy są znudzeni Grecją czy Chorwacją i śródziemnomorskim klimatem.