Wyspać się na wygodnej poduszce

Bóle karku, szyi, pleców, skrzywienia kręgosłupów to bardo częste dolegliwości i to nie tylko osób pracujących fizycznie, ale także tych co na dzień pracują przy biurku. Bardzo często zaleca się specjalne ćwiczenia na kręgosłup, ale i także specjalne poduszki i materace do spania.

WYGODNIE SIĘ WYSPAĆ

Poduszki ortopedyczne dają niesamowity komfort i pozwalają wygodnie się wyspać. Śpiąc na tego rodzaju poduszce mamy całkowite podparcie kręgów szyjnych. Długotrwałe spanie na tego rodzaju poduszce pozwala całkowicie pozbyć się dolegliwości kręgosłupa.
Poduszki ortopedyczne produkowane są w różnych kształtach, a wszystko to dlatego, aby każdy mógł dobrać dla siebie odpowiednią poduszkę.
Osoby o różnych schorzeniach kręgosłupa jak również osoby, które śpią w różnych pozycjach potrzebują różnych poduszek. Dlatego tez producenci, wychodząc na przeciw swoim klientom, produkują poduszki płaskie, małe, duże, poduszki o równomiernie rozłożonej twardości na swojej powierzchni, poduszki ergonomiczne oraz w ich ofercie jest także poduszka dla dziecka.

PODUSZKA KLIN DLA DZIECKA

Wśród poduszek ortopedycznych znajduje się także poduszka dla dziecka typu klin. Poduszka ta daje bezpieczeństwo małemu dziecku, które przez większość czasu leży na plecach.
Wszystko polega na tym, że głowa i ramiona dziecka leżą powyżej niż reszta ciała. Poduszki ograniczają ryzyko ulewania się podczas snu, dają dziecku bezpieczny i dobry sen.

Zapraszamy: https://badumshop.com/pl/113-poduszki