Zabawa w biznes

Ciężko jest wymyślić zabawę dla dzieciaków w każdym wieku, jeżeli po całym dniu pracy wraca się do domu, a tam czeka stęskniony, ukochany maluch z wyciągniętymi rękami i prośbą w oczach, żeby zająć się już tylko nim.

Nie tylko naklejki

W pewnym momencie dziecku przestaną wystarczać losowo wybierane naklejki zwierzątek i obrazków prezentujących serduszka i słoneczka. Zaczną wymagać więcej uwagi, a gusta będą się zmieniały z dnia na dzień. I nagle fan króliczków zmieni się w fana nietoperzy, co wtedy?

Warto nakierować wtedy pociechę na coś konkretnego i tak długo się tym zachwycać, aż w końcu dziecko zacznie robić to samo. Jeżeli tata lub mama ciągle chodzą w eleganckich strojach nosząc pod pachą teczki, a w dłoniach trzymając komórki dziecko będzie ciekawe, co też takiego robią.

Wykonując swoje obowiązki rodzice często posługują się wizytówkami, które są niezbędne w każdym już w tej chwili biznesie. Dziecko widząc, ze rodzic posiada taki świetny gadżet samo zapragnie mieć coś podobnego. Co wtedy należy zrobić? Indywidualne, spersonalizowane wizytówki samoprzylepne dla dziecka, które podbije nimi całe przedszkole.

Kiedy maluszek otrzyma plik własnych wizytówek, które jeszcze będzie mógł naklejać gdzie tylko zapragnie będzie, przynajmniej na jakiś czas, mocno zajęte swoim nowym biznesem, jakim chcąc nie chcąc rodzice również będą musieli być zafascynowani.

Wizytówki samoprzylepne mogą stanowić świetną alternatywę dla naklejek, a dziecko może zaprojektować je zupełnie samo. Wystarczy użyć do tego jego lub jej rysunku.